Araç Giydirme - Araç Kaplama, Araç Üstü Reklam, Araç Reklamı

0(312) 386 27 27

Araç Giydirme Nedir?

Markanızla giydirilmiş araç, markanızın yollardaki yüzü ve yürüyen reklam tabelalarıdır. Bu nedenle en kaliteli malzemelerle hazırlanıp uzman ekipler tarafından uygulanması gerekmektedir. Uzman tasarım ekibimiz, aracınıza en uygun tasarımı yapmaktadır. Tasarımlar en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Aracın üzerindeki girinti çıkıntılar, camlar, plakalık, lambalar gibi detay gerektiren çalışmalar, tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Araç kaplama konusundaki tüm beklentilerinizi karşılayabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Araç kaplama işlemleri aracın tamamına uygulanabileceği gibi belirlenen bölgelere de uygulanabilmektedir. Giydirme yapılacak aracın büyüklüğü ve modelinin hiçbir önemi yoktur. Otobüs, kamyon kasası, minibüs, hafif ticari araçlar ve her türlü otomobilin istenilen her yerine, istenilen her tasarımı uygulamak mümkündür.

Araç Giydirme Çeşitleri

Türkiye'nin her yerinden birçok markanın bizi tercih etme sebebi olan kaliteli araç giydirme sistemlerimizin üretimlerimizin sadece küçük bir kısmını burada sergileyebiliyoruz. Diğer çeşit ve örneklerimiz için 0(312) 386 27 27 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilir, araç giydirme fiyatları ve ürün özellikleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.