Işıksız Tabela Ankara - Kutu Harf Tabela Vinil Germe

0(312) 386 27 27

Işıksız Tabela Nedir?

Işığı olmayan tabela sistemleri aydınlık mağaza önleri veya dükkan içlerinde kullanılmaktadır. Bu tür tabelalar yapılarında herhangi bir ışık sistemi barındırmadıkları için karanlıkta fark edilmezler. Işıksız tabelalar düşük maliyetli oldukları için tercih edilebilir. Ayrıca dışardan halojen veya LED aydınlatma sistemleri ile de kullanılabilirler.

Işıksız tabelalar branda ve vinil gibi malzemelere dijital baskı yapılarak üretilirler. İstenildiği taktirde kutu harf ve totem gibi reklam tabelaları da ışıksız olarak üretilebilir. Bu tür tabelalar, Alışveriş Merkezleri veya diğer kapalı alanlarda da sıkça tercih edilmektedir. Ankara'nın ve Türkiye'nin çeşitli yerlerinde mutlaka siz de bizim ürettiğimiz tabelalardan birini görmüşsünüzdür.

Işıksız Tabela Çeşitleri

Türkiye'nin her yerinden birçok markanın bizi tercih etme sebebi olan kaliteli ışıksız tabela üretimlerimizin sadece küçük bir kısmını burada sergileyebiliyoruz. Diğer çeşit ve örneklerimiz için 0(312) 386 27 27 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilir, tabela fiyatları ve ürün özellikleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.