LED Tabela - Animasyonlu, Renkli, Kayan Yazı LED Tabela

0(312) 386 27 27

Etkileyici ve Tasarruflu

Hızla gelişmekte olan ve gittikçe yaygınlaşan LED aydınlatma teknolojisi ile üretilen tabelalar, daha kolay dikkat çekmenizi sağlayacağı gibi enerji tasarrufu da yaptığından, kullanım giderleri düşük bir tabela çözümüdür. LED tabela sistemleri, kendi başına tabelada kullanılacağı gibi kutu harf tabela, dijital baskı tabela, iç mekan tabelası, yönlendirme levhaları ve totem tabelalarda da kullanılabilmektedir.

Ankara Ostim'de LED kayan yazı tabela, LED aydınlatmalı tabela kayan yazı LED tabela ve RGB LED Animasyonlu tabela üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Üretimlerimizi teknolojinin tüm imkanlarına sahip makine parkurumuzda, konusunda deneyimli uzman personellerimizle yapmaktayız.


Kayan Yazı LED Tabela

Günümüz reklam dünyasında LED tabela sistemleri gibi akıllı reklam çözümleri, işletmenin büyük ya da küçük olması fark etmeksizin yaygınlaşmaktadır. Değiştirilebilen yazıları, uzaklardan fark edilebilmesi ve hava koşullarından etkilenmemesi, bu tabela sistemlerini cazip hale getirmiştir. Uzun ömürlü olması ve enerji tasarrufu sağlaması nedeniyle LED tabelalar, tercih sebebidir. Parlak LED ışıklı tabela sistemlerimiz 24 saat fark edilmenizi sağlar.

Tabela ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunarak kazancınızı artırmayı istiyor, sizlere sorunsuz ve güvenilir Kayan Yazı LED Tabela çözümleri sunuyoruz. Profesyönel montaj ekibimiz, ihtiyacınız olan ölçülerde ve renklerde tabelelarınızı itinayla hazırlayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. buraya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


LED Tabela Çeşitleri

Türkiye'nin her yerinden birçok markanın bizi tercih etme sebebi olan kaliteli LED tabela üretimlerimizin sadece küçük bir kısmını burada sergileyebiliyoruz. Diğer çeşit ve örneklerimiz için 0(312) 386 27 27 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilir, LED tabela fiyatları ve ürün özellikleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.